Skip directly to content

Privatumo ir slapukų politika

 

Pfizer Luxembourg SARL filialas Lietuvoje (Pfizer)
Goštauto 40A, LT-001112, Vilnius
Tel. +370 2514000
Faksas +370 2514004

Mes renkame tam tikrus duomenis apie PfizerPro paslaugos naudotojus, kad būtų galima apmokyti ir pateikti informacijos apie produktą.

Duomenys yra renkami iš naudotojų ir gali apimti naudotojo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, gimimo datą, pareigas, specialybę, darbdavį ir sutikimą gauti elektroninius laiškus iš Pfizer.

Pfizer yra Pfizer kompanijų grupės dalis. Mūsų renkami asmeniniai duomenys gali būti pasidalyti su mūsų kompanijų grupės filialais (jų sąrašas pateikiamas www.pfizer.com), įskaitant Pfizer Inc Jungtinėse Amerikos Valstijose ir subrangovus už Europos ekonominės bendrijos ribų. Asmeninių duomenų perdavimas yra atliekamas laikantis galiojančių su privatumu susijusių įstatymų.

Pfizer turi pakankamai organizacinių ir techninių priemonių apsaugoti asmeninius duomenis nuo neteisėto priėjimo ar tyčinio pašalinimo, pakeitimo, atskleidimo, perdavimo ar kitokio nelegalaus naudojimo. Asmeniniai duomenys bus apdorojami tik tokių asmenų, kurių pareigos reikalauja tokius duomenis apdoroti.

Jūs turite teisę prieiti prie asmeninių duomenų ir juos koreguoti, jei jie neteisingi, netikslūs ar neišsamūs. Be to, galite uždrausti naudoti savo duomenis tiesioginės rinkodaros tikslams. Tokius prašymus reikia pateikti raštu ir išsiųsti aukščiau nurodytu adresu.

Slapukų naudojimas

Pfizer gali rinkti informaciją apie Jus naudodamas slapukus. Slapukai yra maži failai, kuriuos sudaro raidės ir skaičiai ir kurie įkeliami į Jūsų kompiuterį, jei Jūs sutinkate. Tokie slapukai mums gali pasakyti, kaip, kada ir kiek žmonių aplanko mūsų tinklalapius. Naudodami šia technologija gautą informaciją, mes tikimės pagerinti savo tinklalapius. Nors slapukuose paprastai nebūna asmeninės identifkuojamosios informacijos, mes Jūsų registracijos informaciją galime susieti slapukais ar kitomis sekimo priemonėmis, kurias mūsų tinklalapis perkelia į Jūsų kietąjį diską. Slapukų susiejimas su Jūsų registracijos informacija mums leidžia labiau suasmeninti tinklalapį ir didinti jo funkcionalumą. Be slapukų toks funkcionalumas nebūtų įmanomas.

Jūs savo naršyklę galite nustatyti taip, kad galėtumėte kontroliuoti, ar priimti slapukus, ar juos atmesti, ar perspėti kiekvieną kartą, kai Jums persiunčiamas slapukas. Jei Jūsų naršyklė yra nustatyta atmesti slapukus, tinklalapiai, kurie juos naudoja, Jūsų neatpažins, kai kartotinai apsilankysite tinklalapyje, be to, gali būti prarastas tam tikras tinklalapio funkcionalumas. Jūsų naršyklės Pagalbos skyriuje nurodyta, kaip naršyklę apsaugoti nuo slapukų priėmimo. Norėdami apie slapukus sužinoti daugiau, įskaitant informaciją, kaip slapukai įdiegiami ir kaip juos kontroliuoti ar pašalinti, apsilankykite tinklalapyje www.allaboutcookies.org.

Be Pfizer slapukų, kai kurios trečiosios šalys į Jūsų kompiuterį gali atsiųsti slapukų dėl įvairių priežasčių. Pvz., mes kartais naudojame „Google Analytics ir (arba) „WebTrend“, t. y. analitines priemones, kurios padeda suprasti, kaip lankytojai domisi mūsų tinklalapiais. Bet kokia mūsų tinklalapyje esanti trečiosios šalies nuoroda ar reklama gali naudoti slapukus. Jūs galite gauti tokius slapukus paspaudę trečiosios šalies nuorodą ar reklamą. Mes nekontroliuojame tokio trečiųjų šalių informacijos rinkimo ar naudojimo ir tokie trečiųjų šalių slapukai nėra šios privatumo politikos subjektas. Jei kyla bet kokių klausimų apie tokių kompanijų atliekamą informacijos rinkimą ir (arba) naudojimą, turite kreiptis į jas tiesiogiai.

Be to, mes galime naudoti kitokias sekimo sistemas, pvz., „pixel-tags“ žymas. „Pixel-tags“, dar vadinamos „web beacons“, atlieka panašias funkcijas kaip ir slapukai, tačiau dėl nedidelio dydžio yra nematomos. Vis dėlto jos gali perduoti tam tikrą informaciją mūsų serveriams, kad būtų galima personalizuoti mūsų tinklalapius ir sekti, kaip Jūs naudojatės kitais Pfizer tinklalapiais. Be to, mes galime naudoti „pixel-tags“ savo HTML paremtuose elektroniniuose laiškuose.

Ši slapukų ir privatumo politika gali būti pakeista bet kuriuo metu. Prašome reguliariai tikrinti tinklalapį, kad sužinotumėte apie bet kokius pokyčius.