Skip directly to content

MIEGO AKADEMIJOS pristatymas

MIEGO AKADEMIJA — kursai apie nemigos diagnostiką, etiologiją bei gydymą.

  • Trumpos, bet išsamios paskaitos

  • Nemigos vertinimo klausimynai ir skalės

  • Informacinė medžiaga pacientams

 

MIEGO AKADEMIJĄ sudaro 3 kursai. Kiekvieno kurso metu jūs galėsite išsamiau susipažinti su nagrinėjama tema bei gauti naudingos informacijos ir medžiagos jūsų kasdieniam darbui.
Kursus ruošė neurologai – miego medicinos specialistai, Lietuvos miego medicinos draugija (LMMD) bendradarbiaujant su psichiatrais, psichologais, kognityvinės elgesio terapijos (KET) specialistais.
Miego medicina yra gana nauja disciplina; ji nagrinėja miego nervinius mechanizmus ir miego sutrikimus, jų priežastis bei atstatymo galimybes. Lietuvos miego medicinos draugijos (LMMD) tikslas – supažindinti gydytojus ir kitus sveikatos specialistus su miego ir nemigos vertinimo būdais, jų diagnostika ir gydymu remiantis tarptautinėmis nuorodomis. MIEGO AKADEMIJOS kursai yra nemokami. Pradėjus kursą nebūtina jo pabaigti vieno prisijungimo metu, jūs galėsite kursą tęsti prisijungę vėliau.

 

MIEGO AKADEMIJOS kursuose aukščiausio lygio specialistai galėjo su jumis pasidalinti tiek Lietuvos, tiek Europos mastu sukaupta patirtimi ir žiniomis. Esu labai dėkinga kolegoms už jų entuziazmą ruošiant šią informaciją. Tikimės, jog ji Jums bus naudinga bei padės geriau suprasti nemigą ir nuo jos kenčiančius pacientus.

Prof. V. Liesienė
Lietuvos miego medicinos draugijos prezidentė

 

 

 

   
   

 

Pfizer tapatybė: 
PP-HAL-LTU-0003